Profil

DEVELOP je obchodná značka spoločnosti Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH. Na trhu máme systémy, softvér a služby, ktoré spĺňajú vaše každodenné potreby. Naša široká škála produktov a služieb je vhodná pre malé a stredné podniky v celej Európe.

Kto sme

Sme inovatívna spoločnosť a určujeme trendy v budúcnosti kancelárskej komunikácie. Poskytujeme poradenstvo omnoho hlbšie než obyčajná analýza a odporúčania. Dokážeme zhodnotiť vaše potreby a navrhnúť konštruktívne riešenie. Našim prvoradým cieľom je vždy zvýšiť produktivitu vytvárania vašich dokumentov a riadiacich procesov.

S čím môžete počítať

Každé odvetvie čelí rôznym výzvam. Každá firma má iné potreby. Vaše špecifické požiadavky produkcie a riadenia dokumentov sú rozhodujúcimi faktormi pre nás, bez ohľadu na to, či ste start-up, malá firma alebo stredný podnik. Vyvíjaním produktov a softvérových riešení vám ponúkame širokú škálu možností, ako zvýšiť produktivitu a váš každodenný pracovný život.

Kde nás nájdete

Naša rozsiahla medzinárodná predajná sieť nezávislých distribútorov a špecializovaných predajní je vo viac
než 60 zemiach sveta. Vďaka tomu poskytujeme po celom svete servis našich výrobkov. Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, spoločnosť so sídlom v Langenhagen, Německo je stopercentnou dcérskou spoločnosťou Konica Minolta Business Technologies, Inc., Tokio, Japonsko. Konica Minolta Business Solutions Europe je zastúpená dcérskymi spoločnosťami a distribútormi v Európe, na Strednom východe a v Afrike (EMEA).Po celom svete pracuje pre Konica Minolta Business Technologies viac než 27.000 ľudí.