Optimalizácia tlačového prostredia

Develop Vám ponúka balík služieb, ktorý zahŕňa poradenstvo, zaistenie technického vybavenia, implementáciu a komplexnú obsluhu systémov pre kancelársku tlač, skenovanie a elektronickú prácu s dokumentami.

Úspory nákladov a vhodné financovanie

Spriehľadníme Vaše náklady na tlačové prostredie. Pri analýze dokážeme vyčísliť Vaše skutočné náklady na doterajší systém tlače a ukážeme Vám, koľko môžete ušetriť vďaka garantovanej cene stránky, obsahujúcej všetky náklady a vhodnému financovaniu (napr. nájom), ktoré vám ponúkame.

Majte náklady pod kontrolou!

Dokážeme Vám ponúknuť ucelený systém pre kontrolu nákladov na tlač, kedy máte dokonalý prehľad, koľko ktorý pracovník vytlačil. Taktiež Vaši zamestnanci tento systém ocenia, pretože výtlačok dostanú po jednoduchom priložení bezkontaktnej karty k tlačiarni - a pokiaľ máte tlačiarní viac, môžu si výtlačok vyzdvihnúť na ktorejkoľvek z nich.

Digitalizujte!

Digitalizácia dokumentov je stále dôležitejšia - umožňuje Vám udržať si prehľad aj vo veľkom množstve papierov, ktoré každodenne prichádzajú do vašej spoločnosti. A Develop Vám ponúkne ich naskenovanie, uloženie a prácu s nimi - teda máte stále prehľad, komu dokument patrí a kdo s ním čo robil.